Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Productia de mobilier traditional/mobila clasica de stejar (pentru bucatarie, salon, sufragerie, dulapuri, vestiare, etc). • Utilizarea uneltelor standarte de tamplarie: masini de prelucrare a lemnului (masini de randeluit, frezat, ferestraie). • Munca in atelierul de tamplarie + posibile deplasari catre clienti pentru montari/ansamblari. Va oferim: • Salariu atractiv 11 euro net/h. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanta pe toata durata proiectului. • Garantat 38 de ore de munca pe săptămână. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Haine de lucru si echipament pentru muncă.

Cerinte

Cerinte: • Min. 3 ani experienta de munca pe un post similar. • Abilitatea de citire a desenului tehnic. • Cunoașterea la nivel comunicativ a limbii franceze. • Masina personala este un atuu. • Motivatie, punctualitate, independenta si constiinciozitate.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Franceza

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane