Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Esti un tamplar calificat si vrei sa lucrezi in Franta incepand cu luna ianuarie 2016? Cautam un tamplar montator Al, Pvc, si lemn cu o experienta de cel putin 5 ani, atat in tara cat si in strainatate (Franta sau Belgia).Este necesara cunoasterea limbii franceze la nivel avansat si detinerea permisului categoria B, deoarece vei coordona o echipa de tamplari romani si vei lucra direct cu francezi. Responsabilitatile tale sunt: - sa conduci masina cu tamplarie de la atelier la locul montajului; - sa demontezi tamplaria veche; - sa pregatesti materialele necesare montajului usilor si ferestrelor; - sa montezi usi si ferestre din pvc, al sau lemn. BENEFICII - salarizare bruta 1600 euro/persoana/luna; - cazare Gratuita in valoare de 400 euro/persoana/luna; - transport asigurat la inceput si la sfarsit de misiune; - posibilitate prelungire contract in functie de performante.

Cerinte

CERINTELE JOBULUI - sa ai cunostiinte solide de montaj usi si ferestre PVC, Al si lemn, ; - sa stii sa citesti planuri tehnice; - sa muncesti eficient in echipa; - sa cunosti limba franceza la nivel avansat deoarece vei lucra direct cu francezi; - sa ai permis categoria B pentru a conduce camioneta de servici; - sa fii disponibil pentru deplasare in Franta.

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai