Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Efectuarea lucrărilor de tâmplărie și de prelucrare a lemnului. • Productia si asamblarea diferitelor elemente din lemn, cum ar fi: scari, usi, ferestre, mobilier la comanda. • Operarea uneltelor de tâmplărie. • Pregatirea și decupare pieselor, tăiere și tratarea suprafetelor. Oferim: • Salariu atractiv 10 euro net/h. • Apartament gratuit, complet echipat. • Asigurare garantata. • Costurile de amortizare a masinii si pentru naveta de la locul de cazare la locul de munca sunt acoperite de firma. • Garantat 40 de ore de lucru pe săptămână (posibilitatea de a lucra ore suplimentare și in week-end). • Posibilitatea platilor in avans in prima luna de lucru. • Consultant de la distanță pe întreaga durată a proiectului. • Haine de lucru si echipamente pentru munca.

Cerinte

Cerinţe: • Experienta de lucru pe postul de tâmplar in productia de scari, ferestre, usi, podele, mobilier din lemn. • Cunoștințe la nivel comunicativ de limba franceza. • Capacitatea de a folosi unelte și masini pentru prelucrarea lemnului (ferăstraie, raboteza, masini de frezat, prese, etc.). • Abilitatea de a citi desene tehnice. • Precizie.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai