Detalii loc de munca

Descrierea jobului

COMPETENTELE CERUTE pregătește și monteaza : usi, ferestre, rame, scări, porți, uși de garaj, balustrade, obloane etc din lemn, metal, aluminiu, PVC, MDF sau derivați Monteaza elemente din lemn : tavane, scari, balustrade, lambriuri, parchet,pereti despartitori Interpreteaza și respectă dispozițiile tehnice , planurile și caietul de sarcini Reglarea elementele de închiderea –perpendicularitate si nivel Realizeaza etanșeizarea elementelor de inchidere- ferestre , usi ABILITATILE SOLICITATE aplicarea regulamentele și instrucțiunile în vigoare din cadrul societatii in care isi desfasoara activitatea Prezentarea unei imagini pozitive a companiei Comunicați cu ușurință Lucrați metodic și riguros Dinamic Stare buna de sanatate bune capacitati de comunicare in limbile francez/ engelza /germana. Permis de conducere B reprezinta un plus

Cerinte

Oferta : Nu se percepe comision la angajare !! - contract legal de munca - plata corecta si la timp - in cazul detasarii, cazarea si cheltuielile aferente asigurate de angajator; - transportul asigurat de angajator, la plecarea si revenirea din misiune Asteptam sa ne transmiteti CV-ul dvs plus o poza de-a dvs la adresa de email

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 63 persoane au aplicat deja