Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma din Germania angajeaza angajeaza tamplari, cu experienta in prelucrarea lemnului si cunostinte medii de limba germana. Angajarea se face in Romania, urmand ca angajatul sa fie delegat in strainatate. Se ofera: - conditii foarte bune de munca; - durata timpului zilnic de munca: 8-9 h/zi; - durata timpului saptamanal de munca: 40-45de ore; - contractul individual de munca va fi semnat in Romania, angajatul urmand a fi delegat in Germania; - salariu atractiv - 1300 de euro, negociabil - forme legale; - transport gratuit de la cazare la locul de munca; - cazare asigurata. Căutăm persoane serioase, pentru o colaborare pe termen lung. Plecarile sunt la finalul lunii februarie.

Cerinte

- Experinta in domeniu - Diploma de certificare - Cunostinte de limba germana la nivel mediu; - Carnet de conducere categoria B.(constituie avantaj)

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja