Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

Romtec Jobs cauta tamplari pentru diferite proiecte in Norvegia. Angajatorii activeaza in domeniul constructiilor civile. Se ofera: - Contract de munca full time inregistrat in Norvegia; - Salarizare aprox 20 - 22 Euro / ora ( inainte de taxe ); - Ore suplimentare platite; - Concediu de odihna platit ( 10.2 % din salariu pe an ); - Asistenta pentru inregistrarea ca muncitor calificat in Norvegia; - Se pune la dispozitie locuinta, chiria va fi platita de catre dvs. - Se asigura asistenta pentru transportul in Norvegia.

Cerinte

Se cere: - Buna experienta in domeniul tamplariei; - limba engleza la nivel conversational; - cel putin o referinta de un fost angajator; - calificare;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai