Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Infomunca SRL recruteaza tamplari cu experienta pentru proiecte diverse in Olanda. ATRIBUTIILE POSTULUI - sa masoare; - sa proiecteze; - sa marcheze dimensiunile pe lemn; - sa taie lungimi; - sa modeleze parti individuale pentru constructii din lemn; - sa asambleze diferitele tipuri de produse de tamplarie cum sunt astereala, acoperitori prefabricate, mese, banci, usi, sipcuiala, constructii complicate cum sunt spirale la biserici etc.; - sa asambleze constructiile din lemn pentru suportul cladirilor; - sa intretina si sa repare constructii din lemn si sa restaureze lemnul. Beneficii: - Salar de 1800 Euro NET - Cazare asigurata Gratuit - Masina de lucru asigurata - Program de lucru de 40 ore saptamanal - Contract pe termen lung

Cerinte

Se solicita sa vorbiti conversational limba engleza sau germana Experienta in cititul proiectelor, cunoasterea materialelor, Experienta ca si tamplar este necesara Permis de conducere

5 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai