Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru o noua misiune in Corsica, 2 Tamplari lemn. Lucrarile vor fi executate pe santiere civile la constructii noi sau renovari. Se vor face constructii de terase, placari pereti exteriori din lemn, montaj tocuri de geamuri, usi interioare si exterioare din lemn. Se va lucra intr-o echipa de francezi. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea este oferita Gratuit de catre compania franceza. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat de catre firma angajatoare. Corsica este o atractie turistica de care puteti beneficia in timpul liber.

Cerinte

Experienta atat in tara cat si in strainatate este foarte importanta. Calificarea de tamplar poate fi un atu. Unul din cei 2 candidati trebuie sa cunoasca limba franceza la nivel conversational pentru a se integra in echipa franceza. De asemenea un tamplar trebuie sa aiba permis de conducere pentru a folosi camioneta firmei.

2 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja