Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

!!!S.C. Infomunca S.R.L. tamplari, dulgheri cu experienta pentru o companie din Germania!!! Nu percepem comision sau alte taxe!!! Oferta angajatorului: Salarizarea intre 1500-2000 de euro net/luna in functie de experienta. Hainele si uneltele sunt furnizate de catre angajator. Cazarea oferita contra cost de catre angajator. In cazul unor deplasari, cazarea este suportata de catre angajator. Transportul de la companie la punctul de lucru este suportat de catre angajator. Programul de munca: 40 de ore pe saptamana/ 5 zile pe saptmana si 2 libere cu posibilitatea de a munci maxim 10 ore suplimentare pe saptamana in functie de nivelul de munca.

Cerinte

Cerintele angajatorului : - Permis de conducere cat. B - Capacitatea de a munci in echipa - Disponibilitatea de a pleca in strainatate - Limba germana ( nivel incepator) - Persoana serioasa - Persoana dornica de munca - Experienta de lucru cu masina de gaurit, ferastraie etc...

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai