Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Echipa AbsoluteJobs Romania este în căutare de tâmplari pentru clientul său din Torhout, o companie ce activează în domeniul amenajărilor interioare. Responsabilități: - montarea mobilierului de bucătărie și dormitor conform cu desenele tehnice si cerințele clientului; - deplasarea la clienții din zona Torhout; Beneficii: - contract de muncă direct în Belgia cu toate beneficiile oferite unui cetățean belgian (alocație pentru minori, al 13-lea salariu, bani de vacanță, etc.) - salariu motivant

Cerinte

Cerințe: - minim 3 ani experiență ca tâmplar; - experiență în montarea mibilierului de bucătărie și dormitor(dressing); - capacitate de a lucra eficient atăt individual cât și în diverse echipe; - disponibilitate pentru muncă și peste program; - cunoștințe de limba engleză nivel conversațional; - permis de conducere categoria B;

2 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai