Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Responsabilitati: *vitrificarea ferestrelor *inchiderea elementelor fatadelor *montarea incuietorilor, consolelor *efectuarea schitelor si masuratorilor *montarea si armarea ramelor ferestrelor si a elementelor pregatite *montarea ramelor din subansambluri *montarea sticlei in rama Beneficii: *Salariul atractiv *Cazare si transport local asigurate *Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman *Asigurare medicala internationala gratuita

Cerinte

*Minim 3 ani experienta in domeniul tamplariei in aluminiu *Calificarea constituie un avantaj *Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii pentru cel putin ultimele 30 de zile anterioare angajarii *Disponibilitate pentru plecari rapide *Permis de conducere categ. B si disponibilitatea de a pleca cu masina personala constituie avantaj

5 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja