Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o echipa de 3 tamplari lemn dornici de a lucra in atelierul clientului nostru. Responsabilitatile sunt: - confectionarea tamplariei din lemn: mobila, usi, ferestre, scari, sarpante si parchet; - prelucrarea componenetelor respectand planul de fabricare si asamblare; - utilizarea diferitelor esente de lemn si tipuri de materiale pe baza de lemn: stratificat, melaminat, mediu; - asigurarea calitatii lucrarilor efectuate. Beneficii: - remuneratie bruta de 1500 euro/luna; - transportul Franta - Romania si retur va este decontat in suma de 130 euro/persoana/drum; - cazarea in valoare de 400 euro/persoana/luna va este asigurata Gratuit.

Cerinte

- experienta relevanta in atelier pe tamplarie lemn; - cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - detinerea calificarii de tamplar; - permis de conducere categoria B; - reprezinta un avantaj disponibilitatea de a pleca cu masina personala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

3 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja