Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Admirals recruteaza tamplari navali pentru santier din Germania. Contractul de munca se face pe Lituania. Angajatorul asigura cazare si transport (cate 100 euro) Pentru prima plecare transportul nu este asigurat. Contractul este permanent Se lucreaza 8-9 saptamani, cu 2-3 saptamani acasa. Salariul este 1300 euro net Responsabilitati: -Marcarea locurilor de instalare a profilelor, in conformitate cu desenele , prelucrarea lemnului , laminare, asamblare mobilier , lucrari de asamblare a tot ce tine de tamplarie pentru nave.

Cerinte

Se cere: -experienta pe aceeasi pozitie in santiere navale , in domeniul naval -capacitate de a citi planse -detinerea permisului de conducere constituie avantaj -capacitate de a lucre in echipa , sociabilitate -limba engleza la nivel conversational Cei interesati sunt rugati sa trimita cv-ul la adresa de e-mail.

10 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja