Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Impreuna construim viitorul dumneavoastra - working next level Pentru clientii nostri, companii renumite din Germania, in special din Baden-Württemberg, cautam mai multi tamplari pentru productie sau montaj. Descrierea postului: • Fabricarea de produse pentru amenajari interioare, care implica tehnica prelucrarii lemnului cum ar fi pereti despartitori, mobila • Alternativ, fabricarea de produse din PVC • Manipularea diferitelor masini precum freza, strung, ferastrau circular • Lucrul in productie • Citirea si interpretarea corecta a planurilor impegio Personalmanagement GmbH este o companie germana care ofera o gama larga de servicii de recrutare de personal, atat sub forma de plasare de forta de munca cat si de intermediere directa. Oferim angajatilor nostri: • Contract de munca pe perioada nedeterminata • Salariu atractiv, in functie de calificare si experienta • Sprijn pentru gasirea unei cazari • Indemnizatii conform acordului colectiv BAP/DGB: bonusuri anuale, numar de zile de concediu in continua crestere, venit sigur si constant • Plasarea pe perioada indelungata la clienti, cu sanse foarte bune sa fiti preluat de companii renumite • Posibilitati de formare si dezvoltare profesionala • Sprijin pentru integrarea familiei prin programul impegio for Family • Sprijin personal si dedicat pentru cariera dumneavoastra • Asistenta in limba romana Nu percepem comision! Puteti citi mai multe despre noi pe site-ul nostru si trimite CV-ul dumneavoastra aici sau prin posta. Mihaela Roxana Lazar Lederstr. 134 72764 Reutlingen Germania

Cerinte

Cerinte: • Calificare ca tamplar, dulgher sau o alta calificare similara - avantaj • Experienta in domeniu de minim 2 ani - obligatorie • Cunoasterea limbii germane la nivel conversational (A2-B1) - obligatorie • Indemanare si o buna intelegere tehnica • Capacitatea de a lucra dupa plan • Disponibilitatea de a lucra in schimburi • Mod de lucru constiincios si minutios, respectand intocmai cerintele • Permisul de conducere categoria B si masina personala - avantaj

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja