Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Program de lucru: 40 ore/saptamana: de luni pana vineri - 7:30 - 16:30 Conditii salariale: 9,12 Euro Brut/ora - 1100 Euro Net/luna dupa deducerea chiriei - taierea mecanica si manuala a materialelor de tapiterie - lucru cu piele de calitate - se pregatesc si se lucreaza materialele pentru umplutura si adaptarea, legarea si fixarea arcurilor din mobila - coaserea materialului de umplutura - coaserea tapiteriei cu masina sau cu mana - aplicarea tapiteriei pregatite pe mobila - capitonarea pieselor de mobilier (canapele si fotolii) - repararea tapiteriei si restaurarea elementelor de mobilier - capacitatea de a lucra cu sabloane

Cerinte

- cunostinte in capitonare - 2-3 ani experienta in tapiterie - capacitate de a lucra independent - Engleza, Germana sau Poloneza la nivel conversational Limbă străină: Engleză: Mediu; Germană: Mediu; Alte informații: - asigurare de sanatate contra sumei de 20 Euro/saptamana (se va deduce din salariu) - cazarea este asigurata de catre angajator contra sumei de 70 Euro/saptamana (se va deduce din salariu) - transportul local (de la cazare pana la locul de munca) este asigurat de catre angajator - posibilitatea de a lucra ore suplimentare

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja