Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Iti place sa reconditionezi/ retapitezi anumite obiecte? Vrei sa ai un loc de munca stabil intr-o companie in dezvoltare? Daca ai raspuns afirmativ la intrebarile de mai sus, asteptam sa ne contactezi. Ce vei face: - executarea lucrarilor de trasare a pavilionelor si de montare/ demontare a mochetei; - tapitarea mobilierului si a altor articole conform planurilor de lucru; - masurarea si taierea materialelor pentru tapiterie; - realizarea de mici reparatii.

Cerinte

De la tine ne dorim sa: - ai experienta 3 ani in domeniu; - ai calificare de tapiter; - fii o persoana muncitoare, serioasa si echilibrata. Beneficii: - salarizarea bruta este de 2 000 lei/ luna + tichete de masa. - este un loc de munca stabil si de durata. - poti lucra cu instrumente de lucru moderne, intr-o echipa tanara si intr-un mediu de lucru placut.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai