Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Agentia EUROPRORECRUIT organizeaza un Targ de Joburi in domeniul constructiilor in Marea Britanie pentru pozitiile de mai jos, in luna August 2014 in Bucuresti: Tamplar/ Dulgher pentru cofraje/ Fierar betonier in UK. Avantaje: - Lucru in centre comerciale/ birouri/ blocuri de apartamente - cadre de otel si beton; - Castigul va fi de 11.5 Lire brut/oră pentru dulgheri(Carpenter) si 11 Lire brut/ora pentru Fierar betonier (Steel fixer); - Se lucreaza intre 45-50 ore/saptamana; - Sa cunoasca limba engleză- nivel conversational sau de baza; - Cazare 70 GBP pe săptămână, va fi dedusa din castig (camera cu 2 paturi, utilitati incluse); - Contract legal in UK. Costuri: - Taxa inscriere si procesare dosar: 550 RON, se achita dupa selectia finala; - NU SE PERCEPE COMISION DE MEDIERE!!! - Bani de buzunar pana la primul castig; - Bilet de avion Romania-Anglia. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Cerinte

- Sa detina permis de conducere, categoria B; - Orice calificare in domeniu prezinta avantaj; - Sa detina instrumentele necesare (ciocan pentru dulgherie, centura de scule, banda de masurare, cleste, cumpana sau boloboc, etc); - Sa detina echipament (safety shoes); - Cunostinte bune in citirea planurilor tehnice; - Experiență în in domeniu de minim 5 ani, preferabil in strainatate! Beneficii Oferite In functie de performante!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai