Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Targ de Joburi organizat de AXAJOBS GALATI - Agentie de Recrutare forta de Munca in Strainatate - in perioada 15-18 Octombrie 2015 - adresat femeilor, barbatilor si cuplurilor - limba engleza la nivel mediu conversational Locuri limitate! OPERATOR/ MANIPULANT MARFA in DEPOZITE de prestigiu din MAREA BRITANIE, axate exclusiv pe distributie on line a produselor food si non-food. Avantaje: - Salarizare atractiva - Interviuri cu Reprezentantul Companiei fata in fata / Skype / Telefon - Identificare cazare sub pretul pieteti - Training gratuit, posibilitate avansare - Suport in obtinerea actelor legale specifice legislatiei muncii britanice - Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta - Se ofera plasamente si pentru cupluri - Sprijin in redactarea CV-ului. Data limita de inscriere 10.10.2015, Locurile se ocupa in ordinea inscrierilor!

Cerinte

- limba engleza nivel mediu conversational (se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie , ba chiar mai mult , fiecare candidat va intra in contact direct cu Partenerii britanici , in cadrul unui interviu prin conferinta Skype, ) - barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani - experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj , insa experienta nu este un criteriu de departajare - se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja