Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AXAJOBS Agentie de Recrutare forta de Munca in Strainatate are placerea de a va invita la primul " Targ de Joburi in Strainatate" adresat femeilor/barbatilor/cuplurilor, cunoscatori de limba engleza la nivel mediu conversational care doresc sa acceseze un loc de Munca in Marea Britanie in domeniul operator / manipulant marfa in depozite de prestigiu axate exclusiv pe distributie on line a produselor food si non-food, in perioada 15-18 Octombrie 2015. ATENTIE !!! LOCURI LIMITATE !!!! - Oferta speciala doar in cadrul "Targului de Joburi" - Inscrieri in limita locurilor disponibile, pana pe data de 14.10.2015. Nu rata ocazia !!! Vino si ia-ti job-ul tau!!! Beneficii: - Se ofera contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata (primele 3 luni de proba-self employed) - Salarizarea se situeaza intre 6.50-9.50lire/ora (intre 1040 lire si 1500 lire/luna) - in functie de performantele personale si dedicatia fiecarui candidat, - Cuantumul de ore lucrate /sapt - minim 40ore- maxim 60ore + overtime - Se lucreaza in ture de zi / de noapte / de weekend , in functie de pozitia pe care partenerii o considera oportuna profilului dumneavoastra - posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare

Cerinte

- limba engleza nivel mediu conversational - barbati/femei/cupluri intre 18-50 ani - experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj , insa experienta nu este un criteriu de departajare

50 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja