Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL in colaborare cu partenerul Britanic organizeaza in data de 28-29 Noiembrie 2015 TARG DE JOBURI in Bucuresti la Hotel Raddison pentru MECANICI BICICLETE Nu percepem comision sau alte taxe!!! Salarizare: 9 Lire/ora Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Responsabilitati: -Asamblarea bicicletelor noi -Identificarea defectelor, deteriorarilor si uzurilor -Efectuarea de reparatii minore -Repararea si/sau inlocuirea componentelor uzate sau deteriorate -Indreptarea rotilor, incat acestea sa fie aliniate in mod corespunzator -Fixarea accesoriilor (cos, faruri) -Efectuarea serviciilor de rutina si controalelor de siguranta -Curatarea, degresarea, lubrificarea bicicletelor si a componentelor -Consilierea clientilor in cea ce priveste reparatia necesare si daca acest lucru este necesar sau recomandat, si estimarea costurilor Accesul la targ se face doar pe baza de programare. Va rugam sa ne contactati sau sa aplicati pentru a obtine programarea!!!

Cerinte

Candidatii, care doresc sa aplice pentru acest post, trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: -Experienta in repararea bicicletelor -Limba Engleza la nivel conversational -Persoana serioasa, responsabila

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 47 persoane au aplicat deja