Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL in colaborare cu partenerul Britanic organizeaza in data de 28-29 Noiembrie 2015 TARG DE JOBURI in Bucuresti la Hotel Raddison pentru MECANICI AUTO Nu percepem comision sau alte taxe!!! Salarizare: 400-500 de Lire/ saptamana Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Responsabilitati: -full Service -verificare(schimbare) cauciucuri -verificare(schimbare) discuri si placute de frana -verificare (schimbare) ulei si filtre -reparatii motor si cutie de viteza etc. Accesul la targ se face doar pe baza de programare. Va rugam sa ne contactati sau sa aplicati pentru a obtine programarea!!!

Cerinte

Experienta de minim 3 ani ca si mecanic auto. Cunostinte de limba Engleza nivel conversational De preferabil sa detineti certificat de calificare. Limita de varsta: 50 ani Obligatoriu: Permis de conducere categoria B NU PERCEPEM COMISION!!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja