Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL in colaborare cu partenerul Britanic organizeaza in data de 28-29 Noiembrie 2015 TARG DE JOBURI in Bucuresti la Hotel Raddison pentru TINICHIGII AUO Nu percepem nici un comision sau alte taxe!!! Salarizare: 400-500 de Lire/ saptamana Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Veti fi preluati gratuit de la aeroport! Responsabilitati: • Indepartarea si inlocuirea panourilor deterioritate • Demontarea si remontarea pieselor din interiorul masinii • Repararea caroseriei utilizand ciocanul traditional sau tehnici mai modern • Repararea urmelor de lovituri mici, gauri sau zone corodate Accesul la targ se face doar pe baza de programare. Va rugam sa ne contactati sau sa aplicati pentru a obtine programarea!!!

Cerinte

Candidatul ideal care va avea experienta in domeniu si vorbeste Engleza la nivel conversational Obligatoriu: Permis de conducere categoria B Limita de varsta 50 de ani

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja