Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL in colaborare cu partenerul Britanic organizeaza in data de 28-29 Noiembrie 2015 targ de joburi in Bucuresti la Hotel Raddison pentru VOPSITORI AUTO Nu percepem nici un comision sau alte taxe!!! Salarizare: 400-500 de Lire/ saptamana Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Veti fi preluati gratuit de la aeroport! Responsabilitati: pregătirea, lustruirea, vopsirea şi retusare a caroseriei Chituirea, lustruirea, finisarea caroseriei inainte de vopsire Alegerea culorii si a vopselei in mod corect Cunoasterea procedeului cu vopsire cu apa Cunoasterea procedeului cu vopsire pe solvent

Cerinte

Cerinte obligatorii pentru candidatii care doresc sa participe: Experienta in acest domeniu Limba Engleza la un nivel conversational Permis de categoria B Limita de varsta 50 de ani!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja