Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca Recruitment SRL in colaborare cu partenerul Britanic organizeaza in data de 28-29 Noiembrie 2015 TARG DE JOBURI in Bucuresti la Hotel Raddison pentru VOPSITORI AUTO Nu percepem nici un comision sau alte taxe!!! Salarizare: 400-500 de Lire/ saptamana Cazarea este oferita contra-cost de catre angajator. Costurile chiriei si a cheltuielilor se vor retrage din primul salariu. Contractul este de minim 6 luni, cu posibilitatea de prelungire Veti fi preluati gratuit de la aeroport! Responsabilitati: pregătirea, lustruirea, vopsirea şi retusare a caroseriei Chituirea, lustruirea, finisarea caroseriei inainte de vopsire Alegerea culorii si a vopselei in mod corect Cunoasterea procedeului cu vopsire cu apa Cunoasterea procedeului cu vopsire pe solvent Accesul la targ se face doar pe baza de programare. Va rugam sa ne contactati sau sa aplicati pentru a obtine programarea!!!

Cerinte

Cerinte obligatorii pentru candidatii care doresc sa participe: Experienta in acest domeniu Limba Engleza la un nivel conversational Permis de categoria B Limita de varsta 50 de ani!

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

50 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja