Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Avem placerea de a va invita la Targul de joburi in domeniul agriculturii, unde veti gasi mai multe optiuni pentru a munci in Germania. Targul de joburi va avea loc in Cluj-Napoca, in data de 3 februarie 2018. In functie de fiecare loc de munca disponibil, salarizarea variaza intre 7,5 si 8,5 lire pe ora. Contractul de munca se face pe o perioada de minim un an de zile. Inainte de plecare, trebuie sa achitati 135 lire pentru asigurarea privata de sanatate. De asemenea, va trebui sa va platiti si transportul din Romania pana in Germania. Cazarea este asigurata de angajator, contra-cost (intre 40 si 60 lire pe saptamana, in functie de locatie). Cazarea nu trebuie platita in avans, se va plati lunar din salariu.

Cerinte

Nu se cere obligatoriu cunoasterea limbii germane, insa daca vorbiti, exista posibilitatea sa fiti angajat pe postul de supervisor. Se accepta barbati, femei sau cupluri cu varsta pana in 45 ani. Experienta nu este necesara.

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai