Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. organizeaza Targ de Joburi pentru muncitori necalificati in data de 20 Mai in Cluj-Napoca Nu percepem comision! Pentru inscrieri la Targul de joburi va rugam sa aplicati cu CV-ul ! Locatii: Jucu, Apahida, Floresti, Cluj-Napoca Locuri de munca: -impachetat produse alimentare -operatori asamblare finala -gestionari si distribuitori materiale -ajutori lacatusi si ajutori sudori -muncitori in curatenie Oferta: (Ofertele difera de la un angajator la altul) -Salariu performant, adaptat la piata muncii -Posibilitati de evolutie profesionala -Tichete de masa -Tichete cadou de Sarbatori -Asigurare de viata si de accidente -Abonament de sanatate si acces la cabinetmedical în fabrica -Sporuri salariale: spor de noapte, spor de weekend, spor de ore suplimentare -Bonus de flux continuu (valoare fixa, pentru lucrul în 4 schimburi) -Transport asigurat -Cantina în incinta fabricii, cu preturi subventionate -Mediu de lucru curat si modern -Bonus anual de performanta

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: -Se cauta muncitori necalificati femei si barbati -Persoana serioasa, muncitoare, motivata -Se accepta si studenti

35 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai