Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti sa lucrezi intr-un depozit in UK?Stapanesti bine limba engleza? Atunci vino pe 28 mai in Cluj-Napoca unde vor avea loc interviuri directe cu un angajator britanic! Salariul este incadrat intre 6.5-10 lire pe ora si poate creste in functie de productivitate si orele suplimentare! Cazarea este asigurata contra cost : £ 60 / pe saptamana cu utilitati incluse Plecarile sunt rapide! Daca esti interesat, inscrie-te cat mai repede la targul de job-uri, aplicand la aceasta oferta! Se accepta si cupluri si grupuri de prieteni! Conditia e ca fiecare sa indeplinesca conditiile ( sa stie engleza la un nivel mediu si sa fie pregatit pentru munca ce implica efort fizic)!

Cerinte

RESPONSABILITATI: - Depozitarea marfii; - Verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc; - Mutarea bunurilor si produselor in depozit; - Semnarea actelor de livrare; - Consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate; - Selectarea si ambalarea produselor pentru expediere; - Sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor; - Vizitarea spatiilor de incarcare si descarcare a marfii; - Intretinerea curateniei in depozit; - Sustinerea activitatii celorlalti lucratori aflati in depozit; etc.

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja