Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o importanta companie de telecomunicatii din Romania, recrutam Team Leader. Descrierea postului: - Tine evidenta timpului lucrat pentru membrii echipei pe care o coordoneaza - Identifica nevoile de dezvoltare ale mebrilor echipei astfel incat fiecare membru al echipei sa atinga obiectivele - Aplica metode persoanlizate de motivare a personalului - Raspunde de rezultatele cantitative/calitative realizate la nivel de echipa/ proiect - Aplica si respecta valorile clientilor Utilizatorului. - Cunoaste si aplica adecvat prevederile notelor interne, procedurilor si instructiunilor specifice postului.

Cerinte

Beneficii: - Training - Salariu atractiv + bonuri de masa - Oportunitati de dezvoltare profesionala Cerinte: - Experinta in call center 6 luni ( avantaj), - Experienta in coordonarea unei echipe - Foarte bune cunostinte Office - Engleza nivel mediu - Bune abilitati de comunicare, atentie la detalii, atentie distributiva

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja