Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

SC Bestcall Sales & Marketing SRL angajeaza farmacist (pozitia team leader), pentru partenerul sau Cegedim RX. Responsabilitati: • Analizează și planifică resursele necesare pentru îndeplinirea activităților specifice echipei pe care o conduce, respectând procedurile specifice aplicabile: • Controlează nivelul calității procesării activităților de către membrii echipei, identifică și propune soluții de optimizare; • Instruiește și acționează ca persoană cu expertiză pentru angajații care preiau activități noi; • Preia cazurile speciale escaladate de către membrii echipei și se ocupă de rezolvarea lor; • Stabilește, asigură și monitorizează KPIs și obiectivele membrilor echipei; • Participă și este responsabil de inducția și integrarea noilor angajați și de formarea continuă a echipei sale, monitorizează evoluția și performanța profesională a membrilor echipei;

Cerinte

• Minim 5 ani experienţă în farmacie sau in lucrul cu baze de date medicale/farmaceutice; • Experiența anterioară pe o poziție similară constituie un avantaj; • Bune abilităţi de comunicare în limba franceză- nivel avansat (interactiune cu colegi din Franta/Belgia); • Abilităţi de planificare şi coordonare; Profil candidat ideal: • Compatibilitate cu valorile şi cultura organizaţiei; • Integritate; • Rigurozitate și atenţie la detalii; • Abilități de organizare, coordonare și comunicare; • Perseverenţă; • Flexibilitate si capacitatea de învăţare; • Iniţiativă (proactivitate); • Asertivitate; • Implicare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Franceza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai