Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul ideal - Spirit de echipa si de initiativa - Persoana adaptabila si responsabila - Gandire analitica - Abilitati de lider - Atitudine pro client - Experienta in conducerea unei echipe - Experienta in curierat de minim 1 an este de dorit - Cunostinte PC - (Word, Excel)

Cerinte

- Planificarea si organizarea activitatilor zilnice urmarind obiectivele companiei, insemnand: * organizarea cat mai buna a rutelor curierilor * gestionarea eficienta a timpilor de transport * supravegherea scanarii marfii din depozit si a activitatii curierilor - Coordonarea si motivarea echipei (curieri + magazie) astfel incat sa se atinga nivelul optim de performanta al acesteia - Intocmirea periodica a rapoartelor statistice si de performanta solicitate de management (referitor la expedieri nelivrate, incarcarea curierilor, etc.) - Asigurarea desfasurarii si mentinerii politicii si procedurilor de lucru oferind un serviciu profesional - Desfasoara alte activitati operationale directe, conform fisei postului (curierat, activitati operationale locale)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai