Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NOI avem nevoie de o persoană dinamică, proactivă și comunicativă pentru a se alătura echipei noastre de Suport Administrativ Vânzări. Oferim oportunitatea dezvoltării unei cariere în domeniul administrativ, în cadrul unui proiect interesant, cu deschidere internațională. Este cadrul perfect pentru a utiliza și fructifica cunoștințele de limba franceză, calitățile de teamleader și abilitățile organizatorice deținute. Ce vei face în postura de Team Leader Suport Vânzări? Vei:  Coordona și anima echipa de Support Administrativ Vânzări ;  Participa activ la procesul de recrutare, formare și evaluare a oamenilor din subordine ;  Acorda suport administrativ, alături de membrii echipei, magazinelor din cadrul rețelei clientului francez (planning-uri deplasări, pontaje, validări cheltuieli și documente justificative, cereri prime, completare bază de date, rapoarte și situații specifice etc.);  Verifica îndeplinirea sarcinilor și vei propune soluții pentru situațiile atipice/ neconformitățile întâlnite;  Participa la managementul calității având o contribuție activă la ameliorarea procedurilor interne ale departamentului;  Realiza diverse rapoarte și anchete solicitate de către manager și/sau de către client.

Cerinte

Pentru a ne trezi interesul ai nevoie de:  Un nivel foarte bun de limbă franceză (nivel minim B2 – scris, vorbit);  Reale calități de teamleader – experiența în coordonarea și animarea unei echipe poate reprezenta un avantaj;  Experiență în interacțiunea cu clienți străini (ideal francezi) – reprezintă un avantaj major;  Foarte bune abilități de organizare și prioritizare a task-urilor;  Prezență de spirit, curiozitate,asertivitate, flexibilitate în gândire și adaptabilitate la situații noi, neprevăzute;  Atenție la detalii, exigență și consecvență;  Fire echilibrată, diplomație și tact în abordare;  Cunoștințe bune de utilizare a mijloacelor informatice: pachetul Microsoft Office (Excel, Word), programe specifice (Visio) etc.. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja