Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam personal pentru urmatoarele pozitii: -Shift Manager / Team Leaders • Ai experiență într-un lant international de Fast Food la nivel de supreveghere sau conducere? • Esti interesat in a dezvolta o cariera in Anglia? Daca da, atunci asteptam aplicatia dumneavoastra! Oferta : * Pentru Shift Manager : salariul NET incepe de la £ 1150 / luna (€ 1570 ) * Cazarea este asigurata (contra cost : £60 - £75 / săptămână) * Masa in timpul programului de lucru * Pe langa salariu, dupa terminarea traingului , veti primi si Bonusuri (Intrati pe schema de bonus pentru pozitia respectiva) * Posibilitati reale de promovare NU SE PERCEPE COMISION!

Cerinte

• Experienta anterioara intr-un lant international de Fast Food • Aptitudini dovedite de lider • Abilitati excelente de comunicare • Mult entuziasm in a lucra intr-un mediu si ritm rapid

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja