Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Dezvoltarea activitatii comerciale la firma Eurolaser -Identificare, prospectare, contactarea potentialilor clienti; - Realizarea obiectivelor de vanzari stabilite in conformitate cu planul; - Informarea corecta a clientilor despre produsele companiei; - Preluarea comenzilor si consultanta pentru diversificarea produselor; - Intocmirea contractelor de colaborare intre parti; - Organizarea si gestionarea portofoliului de client - Supravegherea constanta si mentinerea legaturii cu clientii - Negocierea conditiilor de colaborare cu diversi clienti conform cu politica companiei; - Promovarea imaginii companiei in spiritul valorilor organizationale. Beneficii: - Pachet salarial: parte fixa plus comision, - Masina de serviciu, - Telefon, laptop, - Mediu de lucru tanar si profesionist, - Dezvoltare continua.

Cerinte

Experienta ca agent comercial in sectorul vanzarii in industria prelucratoare Limba franceza si/sau engleza cunoasterea pietei in domeniul industrial larg. Cunoasterea tehnicilor de vanzare Autonom Spirit de echipa Orientat catre rezultate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja