Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: • mentenanta si repararea vehiculelor prezente in aeroport ( tractoare pentru transportarea bagajelor, incarcatoare, transportatori de paleti, scari de pasageri, exceptie facand aeronavele ) • citirea, intelegerea si analizarea documentatiei tehnice ale vehiculelor • analizarea cat mai rapida si corecta a problemelor tehnice • intretinerea din punct de vedere tehnic – mecanic, electric si hidraulic • reparatia cutiilor de viteza, reparatii mecanice si electrice, schimbarea si inlocuirea pieselor • inlocuirea pieselor defecte ale utilajelor OBS: • vehiculele sunt de marca TLD, Schöpf şi Mulag • este vorba despre vehicule pentru aviaţia civila: tractoare de aeronave, tractări auto (Schöpf), scari de pasageri (Schöpf), încărcătoare (Schöpf), cargo încărcătoare (TLD), transportatori palet (TLD), tractoare bagaje (TLD) centura încărcătoare (TLD), etc. Cerinte • Studii tehnice in domeniu; • Experienta minim 5 ani intr-un post similar sau experienta de 5 ani in domeniul utilajelor agricole • Experienta si cunostinte puternice in reparatii pe partea electrica, revizii motor, sisteme de aer conditionat si incalzire; • Cunostinte foarte bune de mecanica, electronica, pneumatica, hidraulica; • Cunostinte de limba engleza la nivel comunicativ. Limbi straine:Lb. Engleza– nivel: conversational Educatie: Studii tehnice Competente specifice:. • bune abilitati de comunicare • disponibilitate si seriozitate • implicare pe termen lung

Cerinte

Denumire pozitie: Tehnician utilaje aeroport Tip proiect: Secondary Leasing Data start: ASAP Descrierea clientului: Pentru unul dintre clientii nostri din Belgia, cautam tehnician mentenanta pentru flota la sol a unui aeroport. Sarcinile se desfasoara in atelierele de reparatii si la baza pistei si presupun servicii de intretinere si reparatii a echipamentelor. Descriere profil Conditii salariale: Venitul este nogociabil si depinde de experienta candidatului. Venit start: 13,5 euro brut / ora OBS: Dupa prima luna de unca si o evolutie buna venitul creste la 14,0 euro brut / ora. Alte beneficii: • bonuri de masa in valoare de 7 euro pt fiecare zi lucratoare (se va plati o taxa de 1,09 / bon de masa) • concediu de odihna de 20 zile/ an • se ofera training Numarul de ore lucratoare/zi: 38 /ore/saptamana Locatia: Belgia Experienta necesara: • Studii tehnice in domeniu • Experienta minim 5 ani intr-un post similar sau experienta de 5 ani in domeniul utilajelor agricole • Experienta si cunostinte puternice in reparatii pe partea electrica, revizii motor, sisteme de aer conditionat si incalzire; • Cunostinte foarte bune de mecanica, electronica, pneumatica, hidraulica; • Cunostinte de limba engleza la nivel comunicativ Alte informatii • Program de lunca ( 5 zile/ saptamana) / zi de munca : 7:45 - 16.15 • Pauza de masa: ½ h • La inceput se va lucra in echipa, urmand ca dupa primele 2 luni cel angajat sa-si desfasoare sarcinile independent. • Cazarea asigurata de catre angajator contra sumei de 65 Euro/saptamana • Transportul Romania- Belgia decontat de catre angajator pana in valoarea de 125 Euro • Angajare integral legala in concordanta cu legislatia Belgiana • Acces gratuit la Internet la cazare • Bonusuri sociale in concordanta cu legislatia Belgiana

1 pozitii disponibile 28 persoane au aplicat deja