Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu cu inalte standarde de profesionalism orientat spre inovaţie, eficienţa si excelenta ? Recrutam un tehnic de calitate si metrologie in Iasi ce va avea urmatoarele indatoriri: - realizarea controlului echipamentelor de inspectie, masurare si probe, atat in fabrica cat si in laborator; - efectuarea de teste/ masuratori; - gestionarea si realizarea calibrarilor interne si externe; - realizarea de Layered Audits; - indeplinirea obiectivelor de calitate ; - efectuarea controlului produselor; - gestionarea software-ului masinii 3D; - evaluarea documentatiei; - inregistrarea rezultatelor si elaborarea rapoartelor; - actualizarea documentatiei de calitate: fisei de inspectie si registrelor; - coordonarea si supravegherea activitatii personalului din subordine. BENEFICII: - Salarizare motivanta negociabila; - Instrumente de lucru moderne; - Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist orientat spre excelenta.

Cerinte

Studii superioare in domeniu; Cunoasterea instrumentelor de lucru specifice; Cunostinte de utilizare a aparatului de masurare CONTOUR; Cunostinte sisteme informatice specifice; Interpretare planuri de control; Experienta pe un post similar de minim 1 an; Cunoasterea limbii engleze este un avantaj.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja