Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea jobului - Instaleaza, inlocuieste, testeaza si verifica echipamentele din locatiile si sediul societatii; verifica, testeaza echipamentul, repozitioneaza, reorienteaza, echipamentele sistemului, aplicatiile si aparatura electrica si electronica utilizand o gama variata de instrumente; - Identifica defectiunile sistemelor de supraveghere, echipamentelor de supraveghere si ale componentelor pentru a localiza si reabilita defectiunea; - Instaleaza platforme video (placa de captura/dvr) - Cableaza, sertizeaza, seteaza, instaleaza CATV si alte componente; - Asigura mentenanta tuturor echipamentelor din cadrul DSV; - Remediaza, instaleaza, conecteaza, configureaza, programul de supraveghere video; - Conecteaza cabluri electrice la diferite echipamente si monteaza; - Presteaza activitati fizice solicitate precum plasarea si transportarea obiectelor/echipamentelor grele; - Verifica echipamentele, sistemele si componentele electrice in scopul identificarii posibilelor, defectiuni; - Verifica necesitatea realizarii unor reparatii si se asigura de adecvarea sistemelor electrice; - Ia decizii in privinta gradului de pericol presupus de functionarea echipamentului electric; - Identifica instalatia sau partea din instalatie in care urmeaza a se lucra; - Respecta normele de protectia muncii si de sanatate potrivit reglementarilor in vigoare;

Cerinte

- Studii medii; - Experienta constituie un avantaj ; - Cunostinte avansate operare PC; - Constituie avantaj cunoasterea unei limbi straine; - Dispus la deplasari in afara unitatii; - Permis conducere catg. B ; - Persoana dinamica, orientata spre rezultat, organizata, implicata.

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai