Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

De'Longhi este o companie italiana producătoare de aparate electrocasnice. De'Longhi este prezenta și în România, din anul 2012, prin fabrica din Jucu. Responsabilitati: - Efectueaza testele de fiabilitate pe termen lung ale produselor finite in aria specifica de testare si se asigure ca cerintele clientului sunt respectate conform instructiunilor interne de testare/ inspectie; - Se asigura permanent ca instructiunile de testare si verificare sunt la locurile de munca si sunt actualizate conform procedurilor interne; - Intocmeste, pastreaza si controleaza documentele si rapoartele necesare procesului de testare fiabilitate pe termen lung al produselor finite (fise de colectare date, rapoarte de inspectie) conform procedurilor. Beneficii: - Tichete de masa - Transport gratuit - Masa calda asigurata in cantina din cadrul fabricii - Oportunitati de dezvoltare profesionala

Cerinte

- Studii medii - Atentie la detalii - Experienta in productie - Experienta pe un post similar reprezinta avantaj - Cunostinte desen tehnic reprezinta avantaj - Disponibilitate de lucru pe 3 schimburi

2 pozitii disponibile 43 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai