Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

- Cunoaste modul de utilizare si respectarea documentatiei tehnice si de control - Identifica vizual defectele de suprafata ale sculelor si dispozitivelor - Regleaza, in vederea utilizarii, sculele si instalatiile/echipamentele cu care lucreaza - Da dovada de corectitudine, disciplina si o atitudine civilizata intote imprejurarile si fata de toate persoanele cu care vine in contact (asta poate nu e neaparat sa o mentionam) - Se prezinta la serviciu in deplina capacitate de munca

Cerinte

- Studii: minimum 10 clase / scoala profesionala - Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj – automotive, confectii metalice - Persoana responsabila, atenta la detalii, organizata Beneficii: - Contract de munca pentru perioada nedeterminata - Mediu de lucru modern - Salariu atractiv - Tichete de masa - Transport spre si de la locul de munca

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai