Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Cautam o persoana tehnica pentru postul de Tehnician Service Ascensoare pentru o importanta multinationala finlandeza. Responsabilitati: - Executa sub indrumarea si supravegherea responsabilului tehnic zonal, activitatile de montaj, intretinere, service, reparare, revizie a echipamentelor; - Gaseste solutii tehnice optime; - Urmareste realizarea contractelor, incasarea banilor; - Asigura crearea conditiilor tehnice si operationale pentru autorizarea de CNCIR a echipamentelor si predarea acestora catre client.

Cerinte

-experienta de minim 5 ani in mentenanta lifturi -persoana cu background tehnic -cunoasterea legislatiei in domeniul echipamentelor de ridicat, normative ISCIR si Euronorme -capacitate de invatare imediata -permis de conducere -cunostinte de limba engleza la un nivel mediu. Beneficii: - masina de serviciu; - contract pe perioada nedeterminata; - traininguri interne si externe

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai