Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC HR Solutions recrutează 2 Tehnicieni Auto pentru unul dintre clienții săi, o companie franceză din domeniul auto, centru multimarcă de vânzare piese auto, consultanță și service rapid. Responsabilitati / Realizari • Cunoaste operatiunile rapide de baza; • Realizeaza operatiunile specifice in mecanica si electricitate, de intretinere si montaj cu respectarea metodelor de interventie; • Respecta regulile commerciale si de securitate, definite de societate pentru a asigura lucrari de calitate si satisfactie fiecarui client. Alte informatii Locații și program de lucru: 5 zile/săptămână (8h/zi + 1 h pauză de masă): Berceni: 09.00-21.00 Titan: 08.00-21.00 Beneficii: • Salariu de bază și bonus atractiv corespunzător performanțelor echipei; • Tichete de masă; • Șansa de a construi o carieră în domeniul auto într-un mediu tânăr și dinamic, cu posibilitate de promovare în cadrul unei companii franceze.

Cerinte

• Studii medii finalizate / nefinalizate – absolvent de liceu / scoala profesionala; • Permis de conducere obligatoriu; • Experienta de lucru intr-un service auto reprezinta un avantaj.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja