Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta:Tehnician Automobile Electrice Țara: Olanda,Tilburg Salariul: 13.66 euro/h (Brut, se ofera cazarea și asigurarea medicală) Domeniul: Inginerie-Tehnic Descrierea ofertei: Compania Qbis împreună cu partnerii olandezi caută speciliști tehnicieni pentru munca în Olanda ca Tehnician automobile electrice. Tehnicienii vor lucra la sfârșitul liniei de asamblare a mașinelor. În cardul acestei poziției veți fi responsabili de verificarea și corectarea defectelor a diferitor componente din mașini. Este foarte important să aveți experiența similară, nu este obligatoriu să aveți experiența anume cu vehicole electrice. Contractul este olandez, se lucrează 38-40 de ore pe săptămână (există și posibilitatea de supra-ore).

Cerinte

-3 ani de experiență la linii de asamblare mașini -Experiența de testare, diagnosticare (sisteme de încălzire, hidraulice, frâne, module electrice) -Permisul de conducere (cat. B) -Un nivel conversațional de limba engleza -Să puteți lucra în trei ture/schimburi

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja