Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Angajam pentru o importanta companie din domeniul productiei de placute electronice, sisteme de comanda electronice pentru compresoare, controllere pentru aparatele de aer conditionat si numai, pentru postul de Tehnician Electronist

Cerinte

Cerinte: -Studii medii tehnice (electronice); -Cunostiinte de electronica cu precare ale celor de functionare a componentelor SMD si PTH; -Cunostiinte legate de diagnoza placilor electronice; -Limba engleza si cunostiinte de operare calculator - nivel avansat; Responsabilitati: - Asigura functionarea normala a componentelor si echipamentelor electronice; - Inspecteaza echipamentul electronic, instrumentele, produsele si sistemele pentru a asigura conformitatea cu specificatiile, standardele de siguranta si codurile si regulamentele aplicabile; - Asigurarea respectarii procesului de reparatie in acord cu documentele existente si cerintele clientului; - Urmarirea documentatiei si asigurarea ca produsele sa fie reparate in mod corect(lipiturile, rotatia/plasarea/polaritatea) - Sa se ocupe de analiza, diagnosticarea, placiilor defecte din procesul de productie; Beneficii: -Pachet salarial motivant; -Bonuri de masa; -Transport asigurat(este posibil si decontul); -Prime Craciun si Paste; -Posibilitate de dezvoltare profesioanala.

1 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai