Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Achizitionarea echipamentelor IT prin cautarea si asigurarea celor mai bune oferte calitate/pret pentru calculatoare, laptopuri, tablete, imprimante, routere etc; - Configurarea retelei conform unor specificatii prestabilite; - Mentenanta si gestionarea echipamentelor (inlocuirea, repararea sau trimiterea lor catre unitatile de service autorizate) - Instalare/reinstalare, configurare si administrarea sistemelor de operare si a utilitatilor necesare pe calculatoarele si laptopurile din cadrul firmei; - Configurare drivere si programe uzuale; - Administrare si gestionare Windows server (Active Directory); Server Exchange 2016; centrala telefonica; VPN - Gestionarea stocului de echipamente prin actualizarea listei de inventar Oferim: -Salariu si tichete de masa; -Mediu de lucru profesional competitiv; -Oportunitatea de a cunoaste fluxul de productie si tehnologii noi; -Posibilitati de dezvoltare si avansare profesionala. Contact de luni pana vineri, intre orele 9.00 si 17.30.

Cerinte

-Absolvent al unei facultati de profil IT -Cunosterea de baza privind administrare calculatoare/retea; -Limba engleza - nivel avansat; -Capacitate de analiza; -Abilitati de planificare si organizare; -Spirit de initiativa; -Abilitati de comunicare; -Flexibilitate in realizarea sarcinilor in alte departamente (calitate, productie).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Facultate in curs

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai