Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Descriere: - activitatea se va desfasura pe raza orasului Cluj-Napoca. - Instalare/diagnosticare/inlocuire componente hardware, configurare si optimizare programe, diagnosticarea/reparatia echipamentelor periferice, Instalarea/configurare echipamente retelistica - la domiciliul sau sediul clientului. Criterii: - Permis conducere cat B - Persoana tehnica, punctuala, ordonata, responsabila si dornica de a invata. Oferim: - Salariu fix - Decontare transport - Program flexibil - Dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, dinamic si competitiv - Training-uri specializate, certificari si formare profesionala Perioada proba part-time - ulterior full-time

Cerinte

Cunostinte in: - instalarea si configurarea Sistemelor de Operare (win XP/7/10, linux) - driverelor si programelor de uz comun - hardware (asamblare, diagnosticare, reparare) - configurare, instalare, depanare echipamente periferice - retelistica cablata si wireless.

1 pozitii disponibile