Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajator renumit din Erfurt din domeniul constructiilor cauta urgent tehnician climatizare si ventilatii motivat si responsabil pentru angajare pe perioada nedeterminata. Oferta acestei firme pentru angajati cuprinde: - Contract de munca pe perioada nedeterminata; - Salarizare atractiva; - Bonusuri, prime si sporuri; - Angajatorul asigura cazare; - Se pune la dispozitie o masina pentru deplasarea la locul de munca; - Se pune la dispozitie echipament de lucru si unelte profesionale; - Munca se desfasoara in cadrul unei echipe eficiente, iar sarcinile sunt diversificate.

Cerinte

- Formare profesionala in domeniul instalatiilor de climatizare si ventilatie; - Minim un an experienta de munca in acest domeniu; - Cunostinte de limba germana la nivel B1 (mediu); - Calificare suplimentara in domeniul construciilor de camere sterile cu mediu controlat sau cu aparatura cu presiune constituie avantaj; - Capacitatea de a lucra in echipa; - Permis de conducere categoria B.

2 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja