Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie franceza, activa in domeniul industriei de petrol si gaze, cautam tehnician instrumentatie-automatizari. Responsabilitati: ● realizarea de studii pentru planuri de instalare ● planuri de cablare / sisteme de conexiuni externe si clasificari ● scheme de depanare ● analize functionale de automatizare ● definire de instrumente ● gestiunea bazei de date a instrumentatiei Avantaje: Salariu brut intre 1470 si 1820 Euro/luna Se asigura cazarea si transportul

Cerinte

● tehnician autonom cu experienta recenta minim 3-5 ani ● cunostinte de limba engleza tehnic la nivel avansat ● cunostinte polivalente in domeniul instrumentatiei si al controlului de comanda ● utilizarea programelor Office ● cunoasterea programului AUTOCAD ● mobilitate ● diploma universitatea de tehnologie in inginerie electrica ● cunoasterea bazelor de date SPI, S4I, AVEVA Instrumentation ● cunoasterea programului TELECOM naval

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja