Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rol: Indeplinirea tuturor cerintelor de munca in conformitate cu procedurile specifice zonei de operare Asigurarea functionalitatii in conditii de siguranta a tuturor echipamentelor, mentinerea unui mediu de munca sigur, realizarea unui produs de calitate care se incadreaza in cerintele clientului si urmarirea imbunatatirii continue a proceselor. Responsabilitati: - Tehnician mentenanta in departamentul de finisare a prelucrarii pieselor - Asigurarea mentenantei echipamentelor si utilajelor - Asigurarea continuitatii procesului de productie - Urmarirea imbunatatirii proceselor de finisare

Cerinte

- Studii liceale ( studii superioare - un plus) - Certificat de Tehnician (Mecanic) - un plus - +3 ani de experienta relevanta, de preferat intr-o industrie similara - Cunoscator de limba engleza - Acceptare multiculturala si abilitati bune de comunicare Beneficii: - Durata : contract 1 an cu posibilitate de prelungire - Cazarea si transportul la locul de munca sunt asigurate - Concediu: 22 zile lucratoare + sarbatori legale (10-12 zile) - O calatorie pe an in Romania asigurata (zbor dus-intors)

2 pozitii disponibile 46 persoane au aplicat deja