Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Este responsabil de întreținerea și repararea matritelor conform standadelor. Este capabil sa diferentieze o zona texturata fata de alta zona netexturata. ⃰Recunoaste cu usurinta o matrita cu canal cald fata de una cu canal rece ⃰In functie de defectul de pe piesa, identifica zona unde matrita este afectata (lovita, zgariata, netexturata, etc.) Lustruirea si polish-area suprafețelor care suporta acest procedeu Repara si curata canalele de venting Se ocupa de imbunatatirea si deblocarea sistemelor de răcire Responsabil pentru completarea corectă și completă a raportului de activitate. Suport pentru colegii responsabili de intretinerea si repararea echipamentelor.

Cerinte

Studii tehnice medii sau superioare. Experienta in injectii mase platice de minim 1 an. Experienta in domeniul matritelor de minim 1 an. Limba engleza - sa inteleaga si sa cunoasca termeni tehnici. Operare PC (Office)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja