Detalii loc de munca

Descrierea jobului

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza Tehnician Mecanic /Tehnician Asamblare pentru o companie renumita din Cluj-Napoca Nu percepem comision! Descrierea jobului Lucrari de montaj subansambluri si ansambluri mecanice sau electromecanice; Montaj subansamble de masini-unelte dupa schite si desene tehnice respectand normele tehnice de calitate; Efectuare probe si verificari functional/ calitative; Prelucrari mecanice simple prin aschiere (burghiere, filetare, frezare sau strunjire); Beneficii: Dezvoltare profesionala, Training de specializare in Germania sau in USA; Salariu motivant; Posibilitate de premii salariale in functie de performante; Conditii moderne de munca intr-un mediu colegial si respectuos atat pe plan profesional cat si uman.

Cerinte

Absolvent de scoala tehnica, liceu cu profil tehnic - mecanic sau scoala profesionala calificare – lacatus mecanic; Experienta de minim 3 ani in domeniul mecanic; Cunoasterea si intelegerea desenelor tehnice de piese sau subansamble si a proprietatilor mecanice ale materialelor; Experienta in asamblare dupa norme calitative si functionale, tinand cont de tolerante, abateri si functionabilitate; Cunostintele de limba engleza sau germana sunt in avantajul candidatului; Disciplinat, constiincios, capacitate de lucru individuala si in echipa, responsabil, punctual.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja