Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie: - cea mai mare companie globala de prelucrare a otelului Locatie: - Arabia Saudita, Jubail Responsabiliati: - mentenanta utilaje si echipamente - implicat in procesele de finisare a produselor realizate

Cerinte

Cerinte: - minim 3 ani experienta pe partea mecanica - studii liceale absolvite - obligatorii - alte studii superioare sunt - avantaj - diploma de tehnician mecanic – avantaj Informatii aditionale: - Durata proiect: 1 an cu posibilitate de prelungire - Cazare si transport la locatie: asigurat - Salariu: 5000-6000 net RON/luna Alte beneficii: - Concediu: 22 zile lucratoare + sarbatori legale (10-12 zile) - 1 zbor dus-intors pe an asigurat in Romania Pentru informatii suplimentare, va rog sa va contactati cu incredere pe telefon.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 26 persoane au aplicat deja